Spezial Electronic
Novinky Spezial Electronic 

Novinky


« aktuální novinky

connectBlue
Rozšíření Bluetooth SPA o File Transfer a Object Push profily
 
Rozšíření Bluetooth SPA o File Transfer a Object Push profily Průmyslové aplikace s limitovanou CPU kapacitou a malou pamětí mohou nyní využít Bluetooth File Transfer (FTP) a Object Push (OPP) bez toho, aby bylo nutné implementovat Bluetooth stack ... více»
connectBlue
Bezdrátová náhrada sériového kabelu RS-232
 
Bezdrátová náhrada sériového kabelu RS-232 Bezdrátová náhrada sériového kabelu RS-232 (stejně lze použít i RS-485 nebo RS-422) pomocí Bluetooth® nebo WLAN modulů. Toto řešení nevyžaduje žádné hluboké znalosti bezdrátové problematiky či programování ... více»
connectBlue
Wireless LAN (WiFi) Serial Port Adapter RS-232 modul
 
Wireless LAN (WiFi) Serial Port Adapter RS-232 modul Serial Wireless LAN modul od společnosti connectBlue představuje plnou implementaci WLAN. Žádný externí driver není potřeba. Moduly má velmi malé rozměry a jeho layout je stejný jako u Bluetooth modulů... více»
connectBlue
Bluetooth® - různý firmware pro moduly
 
Bluetooth® - různý firmware pro moduly Bluetooth® moduly mohou mít kromě standardního firmware také speciálně upravený firmware, který zcela změní základní funkce modulů. Tyto speciální verze firmware jsou k dispozici zdarma a uživatel si ... více»
ConnectBlue
Bluetooth a WLAN moduly od ConnectBlue
Bluetooth a WLAN moduly od ConnectBlue
Bezdrátové Bluetooth a WLAN RS232 OEM moduly od známého švédského výrobce ConnectBlue jsou nově v nabídce Spezial Electronic.
Moduly určené pro průmyslové nasazení v automatizaci nebo v přenosných přístrojích, kde je požadován bezdrátový přenos ... více»
Epson
Ultra-tenký hodinový krystal FC-13F
Ultra-tenký hodinový krystal FC-13F

Epson Corporation, světový leader v krystalových produktech, oznámil začátek sériové výroby ultra-tenkého SMD hodinového (32.768kHz) krystalu FC-13F ... více»

Epson
32 bit RISC procesor S1C33240 s vnitřní flash pamětí
32-bit RISC procesor S1C33240

S novou řadou S1C33 uvádí EPSON další univerzální 32-bitový procesor S1C33240.

Procesor nabízí velmi vysokou rychlost a extrémně nízký příkon spolu s nízkým napájecím napětím a je tak ideální pro bateriově napájené aplikace vyžadující vysoký výpočetní výkon ... více»

Epson
Krystalové oscilátory 1.000 až 125.000MHz na počkání 
Jednorázově programovatelné krystalové oscilátory SG-8002

Jednorázově programovatelné krystalové oscilátory řady SG-8002 jsou vyráběny jako blank verze a před dodáním k zákazníkovi jsou nastaveny na požadované parametry, jako frekvence, napájecí napětí, CMOS nebo TTL výstup a teplotní odolnost.

Tato skutečnost je možná díky vnitřnímu PLL, řízenému krystalem ... více»

Sumida
Nové hybridní indukčnosti Sumida pro spínané zdroje
Sumida

Kombinací manganu a niklu obsažených v jádru nové série cívek CDR6D23/28MN, CDR7D28/43MN a CDR10D48MN, dosáhla Sumida znatelného zmenšení velikosti cívek pro spínané zdroje. ... více»

Epson
Oscilátor s nejnižší spotřebou
Krystalový oscilátor SG-210 Epson

Prudký rozvoj používání GPS systémů, digitálních fotoaparátů, multimediálních a ostatních mobilních zařízení vyžaduje dostupnost stále menších a energeticky úsporných elektronických součástek. S uvedením krystalového oscilátoru SG-210 způsobil Epson průlom v nízkoenergetických technologiích ... více »

Epson
FA-248 - vysoce stabilní krystal pro Bluetooth aplikace
FA-248 - vysoce stabilní krystal pro Bluetooth aplikace

Krystal s vysokou stabilitou (nejen) pro Bluetooth aplikace v malém SMD pouzdru. Požadavky na součástky specifikované pro Bluetooth moduly jsou velmi náročné - nový ultra malý AT-krystal FA-248 od Epsonu tyto požadavky ... více »

Epson
Nejmenší krystal na světě
SMD krystal EPSON FC-135

EPSON FC-135 je pravděpodobně nejmenším SMD nízkofrekvenčním krystalem, zvláště pro frekvenci 32.768kHz. FC-135 obsahuje krystal v keramickém pouzdru ... více »

EPSON
EV2101CA: Kompaktní VCSO s přímým výstupem až 700MHz
EV2101CA: Kompaktní VCSO s přímým výstupem až 700MHz

EPSON vyvinul napětím řízený SAW oscilátor (VCSO) pracující v základním (fundamentálním) módu a poskytující přímý výstup ve frekvenčním rozsahu od 77.76 až 700MHz.
Vysokorychlostní síťové technologie jako jsou SONET/SDH aplikace, Ethernet  ... více »

Tectus
RFID čtečka TECTUS TLB-10
RFID čtečka TECTUS TLB-10

TECTUS TLB-10 je řada OEM read/write čteček vhodných ke komunikaci s mnoha typy tagů (transponderů). Jejich přednostmi jsou malé rozměry a příznivá cena.

Jsou dodávány s různými rozhraními, jako jsou RS232, RS485, USB a TTL a jsou použitelné ve většině běžných aplikací. Různé typy firmware umožní přizpůsobení
... více »« aktuální novinky

Produkty |  Novinky |  Aplikační poznámky |  Technická podpora |  Obchodní podmínky |  Kontakt |  Home