Spezial Electronic

Connect One

iChip™ Internet Controller™
procesory poskytující zabezpečenou IP konektivitu

zpět na Connect One/produkty


iChip™ Internet Controller™ obvody poskytují cenově výhodné a spolehlivé řešení jak vybavit aplikaci IP konektivitou a dalšími síťovými službami v levných zařízeních, které nejsou vybaveny PC a na kterých běží M2M (machine-to- machine) aplikace.

iChip se stará o spojení mezi zařízením a Internetem, pracuje jako embedded device server. Použitím iChipu odpadá nutnost programování jakýchkoli Internetových aplikací a rizika a náklady na vývoj projektu.Connect One iChip™ Internet Controller™

iChip představuje kompletní hardwarové (s firmware, který lze snadno aktualizovat) a softwarové řešení a obsahuje základní a vyšší vrtsvu Internetového protokolu, stejně jako další vlastnosti, které optimalizují komunikaci v IP síti jako je bezpečnost, automatický port reconnect,
registrace IP adresy atd.

iChip pracují s téměř všemi kabelovými a bezdrátovými sítěmi, modemy, jakýmikoli host procesory a s jakýmkoli operačním systémem nebo bez operačního systému.

Všechny iChip obvody lze díky Connect One AT+i™ protokolu rychle a snadno vestavět do zařízení, bez potřeby programování Internetové aplikace nebo změn v aplikaci. Ve skutečnosti, použije-li se AT+i SerialNET™ mód, nejsou potřeba vůbec žádné úpravy aplikace.
AT+i příkazy jsou stejné pro všechny iChip obvody, lze tedy použít novější obvod namísto staršího, aniž by se musela upravovat stávající aplikace.


Obvody na míru konkrétní aplikaci

iChip jsou dostupné v několika skupinách pro snažší integraci do aplikace. Všechny obvody podporují TCP/UDP a většina pak podporuje upper layer protokoly a serial-to-IP bridging přes AT+i SerialNET™ mód.

iChipSec CO2128/CO2144
Nejnovější a levné řešení pro širokopásmové (32 Mbps) aplikace. Obsahuje 10/100BaseT Ethernet MAC; USB host and device; SSL3/TLS1  encryption and UDP hardwarovou akceleraci; routing; optional soft modem; tamper protection; 1x dvouvodičový, 1x SPI a 2x USART, high-speed parallel bus a external bus interfaces. Podporuje 802.11b/g WLAN, 10/100BaseT LAN, dial-up a bezdrátové modemy.

Data Sheet, Product Brief, Programmer's Manual, iChip comparison table, Firmware/Release Notes

 

iChipSec CO2064
Cenově výhodný obvod pro implementaci TCP/IP a šifrování. Obsahuje 10/100BaseT Ethernet MAC; USB host and device; SSL3/TLS1  encryption a UDP hardwarovou akceleraci; routing; možnost soft modemu; tamper protection; 1x dvouvodičový, 1x SPI a 1x USART interface. Podporuje 802.11b/g WLAN, 10/100BaseT LAN, dial-up a bezdrátové modemy.

Data Sheet, Product Brief, iChip comparison table, Programmer's Manual Flavor

Produkty |  Novinky |  Aplikační poznámky |  Technická podpora |  Obchodní podmínky |  Kontakt |  Home