Spezial Electronic

Ready-to-go Bluetooth konektivita pro Apple iPhone,
iPod touch nebo iPad

Prodej produktů byl ukončen.

podrobné technické informace


connectBlue™ představuje unikátní Bluetooth spojení pro Apple iPhone, iPod touch nebo iPad v průmyslových nebo lékařských aplikacích. Konektivita mezi iPhone/iPad a dalšími Bluetooth zařízeními byla dlouhou dobu požadovaná, avšak velmi obtížně realizovatelná.
Nyní je k dispozici implementace průmyslového Bluetooth pro připojení k Apple zařízením od světového leadera průmyslového Bluetooth, společnosti connectBlue™.

Dosud se bezdrátové připojení Apple iPhone/iPod touch/iPad řešilo přes WiFi TCP/IP. Avšak iPhone může být současně připojen pouze k jedné síti a aplikace vyžadují spojení jak se vzdálenými zařízenímim, tak s internetem. To činí takovou cestu nepříliš uspokojivou.

iPhone vyžaduje při spojení přes Bluetooth specifický Apple Accessory Protocol a současně také přítomnost autentifikačního koprocesoru v zařízení.

Apple specific authentication co-processor

connectBlue™ vyvinul unikátní software, který zařízení poskytne potřebný Apple Accessory protocol. Potřeba autentifikačního koprocesoru byla vyřešena přímým propojením procesoru aplikace s connectBlue Bluetooth modulem.

Nyní jsou k dispozici tato řešení:

connectBlue Bluetooth modul OBS414: nový all-in-one modul s integrovaným Apple autentifikačním koprocesorem a speciálním Apple Accessory Protocol firmware. V zákaznické aplikaci (v zařízení) tak již není potřeba žádná další úprava, ani dodatečný hardware.

connectBlue Bluetooth modul OBS411: modul pro zákazníky, kteří již mají Apple autentifikační koprocesor integrovaný v zařízení. Ve firmware modulu je úprava pro použití koprocesoru, stejně jako integrovaný Apple Accessory protocol.

Nový Bluetooth modul OBS414 s integrovaným Apple autentifikačním koprocesorem a speciálním Apple Accessory Protocol firmware.

OBS414 s integrovaným Apple autentifikačním koprocesorem
Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k modulu a speciálním Apple Accessory Protocol firmware. Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k modulu a speciálním Apple Accessory Protocol firmware.

Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k host systému přes I2C nebo SPI.

Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k host systému přes I2C nebo SPI.

www  Podrobné technické informace

Produkty |  Novinky |  Aplikační poznámky |  Technická podpora |  Obchodní podmínky |  Kontakt |  Home